CBHS Honor Roll

Honor Roll

select



Seniors Juniors Sophomores Freshmen
Adcox, Ethan
Aldridge, Christian
Amagliani, Mark
Anderson, Ryan
Anderson, Connor
Ashagre, Kedus
Bartholomew, Samuel
Beals, Christopher
Binkley, Colton
Boswell, Timothy
Brackens, Samuel
Bran, Jackson
Bright, Evan
Brocato, Andrew
Calderoni, Jesus
Carayiannis, Alexander
Carroll, Maxwell
Carter, William
Castelan, Oscar
Cicinelli, Nicklas
Clark, Ames
Coble, Scott
Codemo, John
Conti, Luca
Cornell, Bryce
Cunningham, William
Davis, Clifford
Dean, Ryan
DeFreece, Connor
Dickinson, Louis
Dickinson, John
DiMeglio, Nicholas
Dolan, Sean
Donaldson, Dylan
Donaldson, Thomas
Drewry, Luke
Drummond, William
Entrekin, Wyatt
Fox, Daniel
Fracchia, Thomas
France, William
Glasscock, Liam
Gomez, Luis
Goodspeed, John
Greenberger, William
Greene, Sean
Griesbeck, Lee
Gudino, Carlos
Gudino, Thomas
Hammack, Zachary
Harkins, Patrick
Hartwig, James
Helms, Nicholas
Henderson, William
Herring, Jack
Hollenbeck, Ryan
Hubbard, Matthew
Hubbard, Noah
Hughes, Garrett
Hvasta, Nicholas
Johnston, Kevin
Jones, Keegan
Jorgensen, Herman
Labilles, Justin-Ivan
Lazarov, Matthew
Leon, Luke
Lubin, Tyler
Luu, Kevin
Lynch, Preston
Mahoney, Jackson
Mangin, Samuel
Manzo, James
Martin, Austin
Martin, Andrew
McDonnell, Brian
Miller, Zachary
Moore, Dwight
Nandwani, Neil
Nguyen, Christopher
Nguyen, Matthew
O'Connor, John
O'Looney, Patrick
Orgeron, Clarence
Oser, Hayden
Palmore, Benjamin
Payne, David
Perkins, Joshua
Radcliff, Johnathan
Rainer, Andrew
Rech, Justin
Richards, Tyler
Robinson, Raymond
Royal, William
Scherson, Nicholas
Shea, Michael
Soefker, Walter
Spiva, Jake
Stallings, Garrett
Stembridge, Jacob
Stuckey, Christopher
Temple, Casey
Thiel, William
Trexler, Morgan
Triplett, Jonah
Van Horn, Grant
Voehringer, Peter
Ward, Daniel
Ward, Henry
Wilkerson, Stephen
Wills, Jeffrey
Wilson, Frazier
Zimmerman, Mark
Abbott, Austin
Campagna, Joseph
Chesnut, Theo
Cornell, Jackson
Dacus, John
Gatti, Anthony
Gorham, Paul
Groeschell, Frank
Hall, Matthew
Hall, James
Heffernan, John
Hinton, David
Howell, Owen
Hulgan, Jack
Hunt, Cody
Jackson, William
Jerit, Jack
Kelley, William
Koch, Patrick
Lamanilao, Matthew
Lazarov, Jack
Leonard, Jones
Loper, Michael
Loschinskey, Zachary
Lovelace, Chase
Lyons, Joshua
Massa, Joseph
McFadden, Garrett
McFadden, Jacob
McLaughlin, Brady
Moore, Adam
Moore, Mason
Nathan, Adam
Owen, Benjamin
Pratt, James
Raulston, John
Raulston, Christopher
Razura, Efrain
Reichard, Devon
Rochelle, Corbin
Rodriguez, Ricardo
Simon, Michael
Smothers, Andrew
Springer, Charles
Tavoleti, Fred
Trotter, William
Tyrone, Owen
Vedala, Vishnu
Waddell, Alfred
Ward, Robert
Willett, Hayden
Wright, Tristam
Zak, David
Black, Alan
Boeving, Davis
Brand, Henry
Carr-Laughlin, Connor
Cary, Ethan
Cassidy, Thomas
Charnot, Mark
Cohen, Eli
Delgado, Angel
Deneka, Jackson
Donaldson, William
Emanuel, Cole
Espinal, Joseph
Evers, Jonathan
Fermi, Connor
Fracchia, William
Gibson, Bryan
Goodman, Reid
Gray, Nicholas
Griffith, William
Harris, Addison
Haynes, Kerby
Herring, Jackson
Hoover, Clayton
Johnson, Aidan
Kane, Kevin
Karmel, Zachary
Lamb, George
Lawler, Blake
Lovelace, Dylan
Lyons, Jackson
Madden, James
Mangin, William
Martin, Wyatt
Maxwell, Eli
McCuller, Miles
McCullough, Mason
McLaren, Andrew
Monroe, Michael
O'Connor, Riley
Riordan, Joshua
Schaffler, Jay
Schwalb, Robert
Sengel, Noel
Sernel, Kenner
Sheahan, Kyle
Smothers, Kenneth
Tecson, John Louis
Vincent, Jacob
Washburn, Cooper
Washburn, Ethan
Willett, Matthew
Williams, Jordan
Wood, Daniel
Aaron, John
Acuff, Braden
Adams, Hermie
Barber, Preston
Bauer, Jack
Beatty, Collin
Brooke, Houston
Clarke, Tate
Croom, Gabriel
Diaz, Ryan
Fagan, Ean
Greene, Wren
Habans, Brooks
Heffernan, Tracy
Hubbard, Luke
Ireland, Matthew
Jackson, Brendan
Jones, Joshua
Keys, Christopher
Khouzam, Amir
Khouzam, Nadim
Krahn, Christopher
Lakey, Samuel
Lamanna, Frank
Lavarreda, Sebastian
Lee, Christian
Martin, David
McMullen, Reese
Meadows, Hayden
Mesler, Kyle
Mims, Wesley
Minatra, Matthew
Musgrave, Joseph
Nguyen, Quan
O'Kane, Brenden
Osias, Aidan
Oxley, Drew
Ozua, Benedict
Pepper, Andrew
Phelan, Brendan
Quarles, Nicholas
Richards, Bryce
Ryan, Alexander
Salvaggio, Foster
Scherson, John
Sellers, William
Sobalvarro, Owen
Stembridge, Justin
Stockel, Andrew
Sublette, William
Tsirgiotis, Nicholas
von Gunten, Ethan
Willett, Adam
Wilson, Jacob